Artykuły które warto przeczytać (kliknij na obrazek)

milosierdzie i dobroczynnosc misterium Fatima Przykładowy obraz Święty Ogień - JerozolinaBIBLIA
Tłumaczenie ks. bp Kazimierz Romaniuk

Biblia - wyjątkowegzorcyzma, ekskluzywna limitowana edycja przygotowana na Rok Wiary i kanonizację Jana Pawła II. 
Jako jedyna zawiera błogosławieństwo Papieża dla jej czytelników, którego Ojciec Święty udzielił na kilkanaście dni przed swoim ,,odejściem do domu Ojca”. 
Unikatowa i misterna twarda oprawa oraz 121 wspaniałych ilustracji biblijnych Gustava Dore są nawiązaniem do niezwykle cenionych XIX-wiecznych biblijnych wydań, a równocześnie podkreślają dbałość o szatę graficzną dzieła.
Biblia zawiera także strony przeznaczone na wpisy rodzinnych wydarzeń. Dzięki temu jest ,,prezentem na całe życie”.

Nowy portal biblijny: www.czasnabiblie.pl

Idea nawiązuje do rosnącego coraz bardziej – zwłaszcza wśród młodych ludzi - zainteresowania Biblią. czasnabiblie.pl to przestrzeń dla rzetelnego i przystępnego poznania Słowa Bożego, miejsce dla dyskusji i modlitwy, ponieważ jesteśmy przekonani, że właśnie nadszedł Czas na Biblię!
Portal powstał jako odpowiedź na zachętę Jana Pawła II do rodzinnego czytania Pisma Świętego. Obejmuje różne środowiska i łączy je wokół Biblii oraz osoby i nauczania Papieża, który 27 kwietnia 2014 roku zostanie ogłoszony świętym.
Przygotujmy się na to wielkie wydarzenie, czytając w naszych domach Słowo Boże wraz komentarzami autorów, a przede wszystkim bł. Papieża.
Będzie to doskonałe wypełnienie jego życzenia i przyjęcie błogosławieństwa, którego udzielił na dwa tygodnie przed swoją śmiercią:
Z  serca błogosławię rodzinom, które wspólnie czytają słowo Boże - Jan Paweł II, 19 marca 2005 r.

 

Sonda

Czy przedsoborowa Msza Trydencka? (po łacinie)
 

Polecany link, kliknij

Reklama

Kto jest teraz on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 385 gości