Artykuły które warto przeczytać (kliknij na obrazek)

milosierdzie i dobroczynnosc misterium Fatima Przykładowy obraz Święty Ogień - JerozolinaBIBLIA
Tłumaczenie ks. bp Kazimierz Romaniuk

Biblia - wyjątkowegzorcyzma, ekskluzywna limitowana edycja przygotowana na Rok Wiary i kanonizację Jana Pawła II. 
Jako jedyna zawiera błogosławieństwo Papieża dla jej czytelników, którego Ojciec Święty udzielił na kilkanaście dni przed swoim ,,odejściem do domu Ojca”. 
Unikatowa i misterna twarda oprawa oraz 121 wspaniałych ilustracji biblijnych Gustava Dore są nawiązaniem do niezwykle cenionych XIX-wiecznych biblijnych wydań, a równocześnie podkreślają dbałość o szatę graficzną dzieła.
Biblia zawiera także strony przeznaczone na wpisy rodzinnych wydarzeń. Dzięki temu jest ,,prezentem na całe życie”.

Nowy portal biblijny: www.czasnabiblie.pl

Idea nawiązuje do rosnącego coraz bardziej – zwłaszcza wśród młodych ludzi - zainteresowania Biblią. czasnabiblie.pl to przestrzeń dla rzetelnego i przystępnego poznania Słowa Bożego, miejsce dla dyskusji i modlitwy, ponieważ jesteśmy przekonani, że właśnie nadszedł Czas na Biblię!
Portal powstał jako odpowiedź na zachętę Jana Pawła II do rodzinnego czytania Pisma Świętego. Obejmuje różne środowiska i łączy je wokół Biblii oraz osoby i nauczania Papieża, który 27 kwietnia 2014 roku zostanie ogłoszony świętym.
Przygotujmy się na to wielkie wydarzenie, czytając w naszych domach Słowo Boże wraz komentarzami autorów, a przede wszystkim bł. Papieża.
Będzie to doskonałe wypełnienie jego życzenia i przyjęcie błogosławieństwa, którego udzielił na dwa tygodnie przed swoją śmiercią:
Z  serca błogosławię rodzinom, które wspólnie czytają słowo Boże - Jan Paweł II, 19 marca 2005 r.

 

Komentarze   

 
0 #7 jacek 2014-03-18 21:28
Matko kochana pani świata uproś łaskę dla mojej rodziny zdrowie dla mojej ukochanej mamusi i pomyślne zakończenie problemów mojego brata Wiesława.Matko podaruj światu mądrość aby zjednoczył się w pokoju a ludzie byli sobie zawsze braćmi.
Cytować
 
 
0 #6 Matka 2013-07-09 07:51
Jezu Miłosierny proszę ratuj mojego syna który przebywa na terapii aby zrozumiał ile krzywdy wyrządził sobie i nam, ześlij łaskę Ducha Świętego aby zrozumiał, aby dotarło że pewne osoby mu szkodzą a nie pomagają. Jezu ufam Tobie.
Cytować
 
 
+1 #5 prosba 2012-10-15 14:28
Chciałbym lepiej umieć pokonywać moje słabości. Pomóż mi Jezu. Domopóż mi Jezu żebym był taki jak ty chcesz. Wybacz mi, że tak często upadam.
Cytować
 
 
-1 #4 ANETA 2012-03-24 23:59
PANIE BOZE 27 MARCA MOI SYNEK BEDZIE MIEC KOLEINY ZABIEG , PROSZE KIERUI REKA TEGO CZLOWIEKA , KTORY POPROWADZI TEN ZABIEG TAK JAK BYS TO TY PANIE JEZU BYL OBECNY W TYM CZLOWIEKU , PROSZE O ZDROWIE I SILE DLA MOIEGO SYNKA DOMINIKA , MARYJO MATUCHNO CZUWAI NAD NIM , BO TY JESTES JEGO NAICUDOWNIEIZA I NAIUKOCHANSZA MATKO
Cytować
 
 
-1 #3 ANETA 2012-03-24 23:56
PROSZE CIE JEZU UZDROW MOIEGO 12 MIESIECZNEGO SYNKA DOMINIKA , DOTKNIJ GO SWOIA REKO I UZDOW GO PROSZE , ABY NIGDY JUZ NIE MIAL ZADNEI OPERACI
POWIERZAM IEGO ZYCIE W TWOIE RECE PANIE JEZU
Cytować
 
 
0 #2 ja 2011-03-19 15:37
Witam wszystkich,

Pragnę przekazać wszystkim czytelnikom jak, że wielką wagę w naszym życiu stanowi wiara. Każda modlitwa jest ważna. Aby została wysłuchana potrzebna umacniać swoją wiarę. To wymaga skupienia i wsłuchania się w słowa modlitwy.
Cytować
 
 
-1 #1 Teresa 2009-12-07 09:50
Matko Niepokalanie Poczęta módl się za nami do Swojego Syna Jezusa o łaskę uzdrowienia dla mojej Mamy Anny i powrót do zdrowia.
Niepokalane Serce Maryi błagam o pomoc.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Sonda

Czy przedsoborowa Msza Trydencka? (po łacinie)
 

Polecany link, kliknij

Reklama

Kto jest teraz on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości