Jezu Ufam Tobie
Boże Miłosierdzie - Jezu Ufam Tobie

 

 

 Świątynia Opaczności Bożej - Łagiewniki
 Akt oddania się Bożenu Miłosierdziu
 Historia obrazu Jezusa Miłosiernego

Obraz "Jezu ufam Tobie"

Obraz ?Jezu ufam TobieObraz "Jezu ufam Tobie" został namalowany po raz pierwszy w historii Kościoła na wyraźne żądanie Jezusa, który przekazał je Siostrze Faustynie 22 lutego 1931 r. w Płocku.

Oto, co na ten temat napisała Siostra Faustyna: Wieczorem, kiedy byłam w celi, ujrzałam Pana Jezusa ubranego w szacie białej. Jedna ręka wzniesiona do błogosławieństwa, druga dotykała szaty na piersiach. Z uchylenia szaty na piersiach wychodziły dwa wielkie promienie, jeden czerwony, a drugi blady. W milczeniu wpatrywałam się w Pana, dusza moja była przejęta bojaźnią, ale i radością wielką.
Po chwili powiedział mi Jezus: wymaluj obraz według tego rysunku, który widzisz, z podpisem: Jezu ufam Tobie. Pragnę, aby ten obraz czczono najpierw w kaplicy waszej i na całym świecie
(Dz 44).

Obraz przedstawia więc zmartwychwstałego Zbawiciela, który przynosi ludziom pokój przez odpuszczenie grzechów, za cenę swej męki i śmierci krzyżowej. Promienie krwi i wody, płynące z przebitego włócznią Serca (niewidocznego na obrazie) oraz blizny po ranach ukrzyżowania przywołują wydarzenia z Wielkiego Piątku (por. J 19,17-18; 33-37). Obraz Jezusa Miłosiernego łączy więc w sobie te dwa ewangeliczne wydarzenia, które najpełniej mówią o miłości Boga do człowieka.

Treść tego obrazu bardzo ściśle wiąże się z liturgią II Niedzieli Wielkanocnej. Kościół czyta w tym dniu Ewangelię według św. Jana o ukazaniu się zmartwychwstałego Chrystusa w Wieczerniku i ustanowieniu sakramentu pokuty (por.20,19-29).

Charakterystyczne dla tego wizerunku Chrystusa są dwa promienie. Jezus, zapytany o ich znaczenie, wyjaśnił Blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia duszę, czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz [...]. Szczęśliwy, kto w ich cieniu żyć będzie, bo nie dosięgnie go sprawiedliwa ręka Boga (Dz 299). Oczyszcza duszę sakrament chrztu i pokuty, a karmi je najobficiej Eucharystia - więc te dwa promienie oznaczają sakramenty i wszelkie łaski Ducha Świętego, którego biblijnym symbolem jest woda, oraz nowe przymierze Boga z człowiekiem zawarte we krwi Chrystusa.

Obraz nie tylko przedstawia Miłosierdzie Boże ale pełni również rolę znaku, który ma przypominać o obowiązku chrześcijańskiej ufności względem Boga i czynne] miłości w stosunku do bliźnich.

W opisie obrazu - z woli Chrystusa - są umieszczone słowa: Jezu ufam Tobie! Obraz ten - powiedział także Pan Jezus - ma przypominać żądania mojego miłosierdzia, bo nawet wiara najsilniejsza nic nie pomoże bez uczynków (Dz 742).

Do tak rozumianego kultu obrazu, polegającego na postawie chrześcijańskiej ufności i miłosierdzia, Jezus przywiązał specjalne obietnice: wiecznego zbawienia, dużych postępów na drodze chrześcijańskiej doskonałości, łaskę szczęśliwej śmierci i wszelkie inne łaski, o które z ufnością ludzie prosić Go będą. Obiecuję, że dusza, która czcić będzie ten obraz, nie zginie. Obiecuję także, już tu na ziemi zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi, a szczególnie w godzinę śmierci. Ja sam bronić ją będę jako swej chwały (Dz 48).
Przez obraz ten udzielać będę wiele łask dla dusz, a przeto niech ma przystęp wszelka dusza do niego
(Dz 570)

Jezu ufam Tobie

Odpust zupełny za Koronkę
do Miłosierdzia Bożego

Od stycznia 2002 r. za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można w całej Polsce uzyskać odpust zupełny.
Penitencjaria Apostolska 12 stycznia 2002 r. wydała akt, w którym udziela pod zwykłymi warunkami odpustu każdemu wiernemu, który "pobożnie odmówi Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii, publicznie wystawionego lub też przechowywanego w tabernakulum".
Dekret dotyczy całego terytorium Polski. Warunki to:

sakramentalna spowiedź,
Komunia św.,
modlitwa w intencjach Ojca Świętego

Całkowita wolność od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
Jeżeli zaś ci wierni z powodu choroby (lub innej słusznej racji) nie będą mogli wyjść z domu, ale odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego z ufnością i z pragnieniem miłosierdzia dla siebie oraz gotowością okazania go innym, to pod zwykłymi warunkami również zyskują odpust zupełny.
Zezwolenie to odpowiedź na prośbę wyrażoną przez kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski i przewodniczącego Konferencji Episkopatu, występującego w imieniu biskupów polskich zebranych na 315. Zebraniu Plenarnym w Częstochowie w dniach 29-30 listopada 2001 r.
W archidiecezji krakowskiej można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie koronki już od 26 maja 2001 r. Z prośbą o to zwrócił się w ub. r. kard. Franciszek Macharski. W archidiecezji krakowskiej mogą go otrzymać - również pod zwykłymi warunkami - także osoby, które modlą się Koronką do Miłosierdzia Bożego we wspólnocie, której przewodniczy arcybiskup krakowski albo kapłan przez niego delegowany, a także chorzy i inni wierni, którzy modlą się za pośrednictwem radia lub telewizji.

Komentarze (51)Add Comment
 1 2 > 
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez ewa, luty 28, 2011
Uzdrów mą duszę i ciało Jezu Miłosierny przez Cudowny obraz Twój.Obdarz łaskami o które proszę.
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez ewa, luty 26, 2011
proszę abyś uzdrowił moją przyjaciółke i polecam ci błąd który popełniłam względem niej Abyś go naprawił.Jezu ufam Tobie polecam ci moją przeszłość która mnie boli Abyś ją naprawił Jezu ufam Tobie. Polecam Twojemu Miłosierdziu wspaniałych lekarzy w szpitalu którym się leczyłam a szczególnie tego który mnie operował ostatnio Proszę o łaski dla nich a szczególnie dla dr.I i żeby jego ręce robiły cuda.Jezu Ufam Tobie Proszę o zdrowie dla mojej znajomej którą lubię i szczęśliwy przebieg w leczeniu dla mojej koleżanki wiadomej wylecz jej problem z mową.I łaski dla mojego lek.den. i żeby miał wielu pacjentów.
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez ewa, luty 19, 2011
Dziękuje Panie Jezu za Twój cudowny obraz który uwielbiam i koronkę do Twojego miłosierdzia i za dobrą radę.Ja pragnę wierzyć że wszystko otrzymam z Twego Miłosierdza,proszę proszę o łaski i nie zapominaj o mnie
0
Jezus
Napisane przez Andre, styczeń 02, 2011
Napisz: - Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla Mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie Moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem Swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się Serce Moje, gdy oni wracają do Mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili Serce Moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki Mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym Sercem Moim, wpadną w sprawiedliwe ręce Moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla Mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski Moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im czego pragną.(Dz 172
0
JEZU UFAM TOBIE
Napisane przez ŁUKASZ, grudzień 21, 2010
DZIĘKI ZA UFNOŚĆ, ŻE CODZIENNA MODLITWA POMAGA MI MIĆ WIARE.nkgrr
0
MIŁOSIERDZIE BOŻE
Napisane przez ŁUKASZ, grudzień 21, 2010
DZIĘKI CI MIŁOSIERNY BOŻE ZA ŻYCIE, ZA DOBRĄ ŻONĘ, DOBRE DZIECI I ZA NIEUSTANNĄ OPIEKĘ NAD NAMI.
0
MAMA
Napisane przez Iwona, grudzień 11, 2010
MILOSIERNY JEZU UFAM TOBIE.BLAGAM CIEBIE O SPECJALNE LASKI DLA MOJEJ MAMY STANISLAWY.DOBRY JEZU DOPOMOZ ABY OPERACJA ,KTORA JA CZEKA 16-GO GRUDNIA 2010 UDALA SIE I GUZ ,KTORY BEDE USUWAC NIE BYL GROZNY I ABY MAMA POWROCILA DO ZDROWIA.MILOSIERNY JEZU UFAM TOBIE
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez Marcin, grudzień 07, 2010
Dziękuję za otrzymane łaski,
Dziękuję Jezu że jesteś przy mnie!
0
OJezu najsłodszy!
Napisane przez Anna, listopad 16, 2010
Proszę Ciebie JEZU tylko o jedno spraw bym zawsze trwała przy Tobie. Panie znasz moją duszę i wiesz jak daleko odeszłam. Dodaj sił bo słabnę. Ty wiesz, że świat mnie porywa. Ulituj się nade mną grzesznikiem. O nic więcej nie proszę.
0
panie Jezu...
Napisane przez Ula, październik 25, 2010
Panie Jezu Ufam Tobie! Proszę strzeż mnie i moja rodzinę przed wszelkimi niebezpieczeństwami oraz zasadzkami nieprzyjaciół - miej nas w opiece i daj nam Twoje najświętsze Błogosławieństwo, oraz Wiarę, Miłość, Radość i odpuść nam nasze winy. Jezu Ufam Tobie :-)
0
Prośba
Napisane przez Halina, październik 18, 2010
Panie Jezu Miłosierny, błagam o litość i ratunek w mojej sprawie.
0
...
Napisane przez Marta, wrzesień 28, 2010
JEZU UFAM TOBIE I PROSZĘ O ŁASKI NADE MNĄ, JEZU PROSZĘ ABY MOJE KOLANO BYŁO SPRAWNE PROSZĘ O ŁASKI NAD OCZAMI MAM JASKRĘ I USZKODZONE MAM NERWY JASKROWE I CZEKA MNIE OPERACJA, JAK SIĘ ZGODZĘ TO NA LISTOPAD GRUDZIEŃ I ABY USTAŁY MOJE DOLIGLIWOŚCI POOPERACYJNE KOLANA. PROSZĘ O ŁASKI NAD MAMĄ KTÓRA SIĘ ŹLE CZUJE I DLA KS KAMILA I KS BERNARDA. JEZUNIU MÓJ KOCHANY UFAM TOBIE I WIEM ŻE TWOJE SERCE JEST PRZEPEŁNIONE CUDOWNYMI ŁASKAMI. PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJE GRZECHY, I GRZECHY MOJEJ RODZINY CHOĆ WIEM ŻE NIE JESTEM GODNA PROSIĆ CIĘ O NIE, ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ, BO KOCHAM CIĘ NADE WSZYSTKO. A TY MNIE NIE OPUSZCZAJ ..
ŚW SIOSTRO FAUSTYNO MÓDL SIĘ ZA NAMI
JEZU UFAM TOBIE
0
JEZU UFAM TOBIE ..
Napisane przez Stanislawa, wrzesień 13, 2010
JEZU MOJA WIARA I MIŁOŚĆ JEST WIELKA DO CIEBIE ,TO WSZYSTKO JEST DLA MNIE NAJCENNIEJSZE ,TWOJA MIŁOŚC I ŻE MNIE NIGDY NIEOPUSZCZASZ TO CZUJE I WIEM I PROSZĘ CIĘ OCHRANIAJ MNIE NADAL ..BO BARDZO POTRZEBUJĘ CIĘ TERAZ PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA ,ABY MOJA NOGA PRAWA BYŁA SPRAWNA I NERW SIĘ COFNĄ I NIEDOKUCZAŁ.JEZU UFAM TOBIE ..
0
prośba
Napisane przez Stanislawa, wrzesień 12, 2010
JEZU UFAM TOBIE I PROSZĘ O ŁASKI NADE MNĄ ,JEZU PROSZĘ ABY MOJA PRAWA NOGA BYŁA SPRAWNA I ABY USTAŁY MOJE DOLIGLIWOŚCI POOPERACYJNE KRĘGOSŁUPA ,JEZUNIU MÓJ KOCHANY UFAM TOBIE I WIEM ŻE TWOJE SERCE JEST PRZEPEŁNIONE CUDOWNYMI ŁASKAMI .PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJE GRZECHY ,CHOĆ WIEM ZE NIE JESTEM GODNA PROSIĆ CIĘ O NIE ,ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ ,BO KOCHAM CIĘ NADE WSZYSTKO.A TY MNIE NIE OPUSZCZAJ ..
0
...
Napisane przez 30 sierpnia 2010 Józef, sierpień 30, 2010
JEZU mój ufny w Twoje miłosierdzie prosze Cię i błagam o zdrowie dla naszego dzieciątka malutkiego które moja żona nosi pod swoim serduszkiem.Pobłogosław naszą rodzinę i naszego 4-letniego syneczka którego teraz wszędzie pełno.Poślij nam Anioła Struża aby nas strzegł od sideł szatańskich wszelkich nieszczęść i niebespieczeństw oraz od nieprzyjaciół.
JEZU mój daj mi też powrót do zdrowia którego tak bardzo teraz potrzebuję.
JEZU JA UFAM TOBIE jezeli tylko chcesz i jest taka twoja wola to uzdrów mnie i wszystkich którzy cierpią tak jak ja.
Proszę tez was bracia i siostry o modlitwę za mnie i za moją rodzinę.Bóg zapłać
0
...
Napisane przez WANDA OD JEZUSA NADANE "ROZA", sierpień 23, 2010
.DZISIAJ MIALAM W NOCY CUD BOSKI.PRZYSNIL MI SIE PAN JEZUS I MATKA PRZENAJSWIETSZ I SIE OBUDZILAM Z KRZYKIEM I ZOBACZYLAM SWOJE ZDJECIE Z NK.WSTALAM WLACZYLAM KOMPUTER I NAGLE ZERWAL SIE TAKI STRASZNY WIATR - A JA MIALAM WSZYSTKIE OKNA OTWARTE ,SZYBKO ZACZELAM ZAMYKAC-ZACZELA SZALEC OGROMNA BURZA .JEZUS PRZEZ SEN Z MARYJA MNIE OSTRZEGLI.JAK BYM NIE ZAMKNELA OKIEN TO BYSMY MIELI JATKE W DOMU SZYBY BY POLECIALY I OKNA Z FUTRYNAMI.CALUSKIDZIEKI BOGU WSZYSTKO DOBRZE SIE SKONCZYLO.JEZU UFAM TOBIE./ODMAWIAM KORONKE DO MILOSIERDZIA BOZEGO/
0
...
Napisane przez WANDA OD JEZUSA NADANE "ROZA", sierpień 23, 2010
smilies/smiley.gifJEZUSIE OM HARE LOVE- DZIEKUJE JEZUSIE W DUCHU SWIETYM ZA TA NOC Z CALEGO SERCA.MILUJE CIEBIE MOJ KROLU NIEBA I ZIEMI PONAD SWOJE ZYCIE I ZAWSZE BEDE TOBIE ODDANA.JEZU UFAM TOBIE CALYM SERCEM I ROZUMEM.MOJA DUSZA CHWALI PANA.WIEM BOZE ZE KROLESTWO NIEBIESKIE JEST W TOBIE.smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
..., Lowly rated comment [Show]
0
...
Napisane przez Jadwiga, lipiec 28, 2010
smilies/smiley.gifJezu bardzo kocham Ciebie
smilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gifsmilies/cry.gif
0
Jezu ufam Tobie
Napisane przez Mirek, lipiec 08, 2010
Jezu dziękuję Tobie i Najświętszej Matce Twojej, za opiekę której już doświadczyłem, proszę Cię prowadź mnie i moją rodzinę dalej przez życie i naucz nas odczytywać Twoje drogowskazy. Błagam Cię daj mi siłę walczyć z moimi grzechami i słabościami. Bądź zawsze przy mnie i wyprowadź mnie z mojej trudnej sytuacji.Jezu ufam Tobie, spraw aby nigdy to się nie zmieniło.
0
:-)
Napisane przez Ula, czerwiec 21, 2010
Jezu Ufam Tobie !!!
0
Milosc
Napisane przez Magda, czerwiec 17, 2010
Jezus moim największym przyjacielem. Kocham Cie cala soba
0
...
Napisane przez Piotr, maj 27, 2010
Mysle , ze ta ufnosc jest zawsze nam potrzebna przy codziennych, nawet vnajbardziej zwykłych wyborach. Powinnismy kazdą sprawę z Nim omawiac. A wskazowki spłyna na nas- to PEWNE!!!
0
Dzienniczek
Napisane przez Jozek, maj 23, 2010
Pełen text Dzienniczka na stronie www. faustyna . pl
0
Jezu Ufam Tobie :-)
Napisane przez Ula, maj 01, 2010
Panie Jezu DZIĘKUJĘ CI !!! DZIĘKUJĘ za pracę, o której marzyłam i którą mi podarowałeś. Jestem ogromnie wdzięczna! Z ufnością zwracam się do Ciebie z prośba o Twoją opiekę oraz pomoc - szczególnie kiedy będę wykonywać powierzone mi obowiązki zawodowe - jeszcze raz dziękuję za Twoją Panie Jezu pomoc :-)
0
Jezu naucz mnie ufać Tobie
Napisane przez Ewa, kwiecień 22, 2010
Jezu, pociągnij mnie swoją łaską abym całym sercem zaufała Tobie. Wylej swoje łaski na Polaków aby umieli być wierni Tobie i swojej Ojczyźnie
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez Dominika, kwiecień 19, 2010
Jezu Ufam Tobie, Wiara, nadzieja i miłość
0
JEZU UFAM TOBIE
Napisane przez artur, kwiecień 12, 2010
JEZU UFAM TOBIE.DODAJ MI SIŁ ABYM UMIAŁ WALCZYĆ Z GRZECHEM I ABYM UMIAŁ PRZEKAZAĆ SYNOWI MOJEMU WARTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIE
0
Jezu ufam Tobie
Napisane przez sabina, kwiecień 10, 2010
Proszę o Łaskę Miłosierdzia dla ofiar tragedii narodowej Jezu ufam Tobie
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez Ania, kwiecień 04, 2010
Jezu - daj mi łaskę wiary w Ciebie i zaufania Ci,proszę
0
Jezu ufam Tobie, chce być lepszy, szukam pomocy i Twego Miłosierdzia
Napisane przez janusz, marzec 28, 2010
Panie mój ufam Tobie, zlituj się nad nami, daj nam uzdrowienie córki, niech wróci do nas wesoła, szczęśliwa, przytul ją do swego serca z którego tryskają wszystkie łaski- Jezu ufam Tobie w Tobie nasz ratunek
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez Witold, marzec 20, 2010
Jezu, Udziel mi łaski uwolnienia się z grzechu mojego, Jezu Bądź Miłościw mnie grzesznemu. Jezu Ufam Tobie.
0
Jezu Ufam Tobie :-)
Napisane przez Ula, marzec 19, 2010
Panie Jezu...kolejny raz pomogłeś mi, za co Ci Bardzo Dziękuję :-) bez Twojej nie udałoby się, jestem Ci ogromnie wdzięczna za Twoją opiekę. Jeszcze raz Dziękuję :-)
0
...
Napisane przez Ewa, marzec 18, 2010
Jezu, proszę daj mi łaskę bezgranicznego zaufania Twojemu miłosierdzi. Jezu skrusz moje zatwardziałe serce. Jezu, zlituj się nade mną. Pragnę Twego miłosierdzia.
0
Dziękuję
Napisane przez Michał, marzec 04, 2010
Panie Jezu, dziękuję za Twoją pomoc, jakiej doświadczyłem w ostatnim czasie. Daj mi siłę do całkowitego zawierzenia Tobie i poddania się Twojej woli.
0
Jezu Ufam Tobie!
Napisane przez Ula, styczeń 27, 2010
Panie Jezu, Tobie ufam i Twojej opiece powierzam moich bliskich, ludzi cierpiących, zmarłych, oraz samą siebie. Dziękuję za Twoje wszystkie łaski, błogosławieństwo oraz opiekę. Wybacz Panie, jeśli Cię kiedykolwiek obraziłam i zgrzeszyłam przeciwko Tobie...staram się jak mogę nie popełniać błędów...jednak nie jest to łatwe, dlatego Panie proszę nie gniewaj się jeśli czasami postępuję źle - proszę powstrzymuj mnie od popełniania niegodziwych czynów i pomóż przezwyciężyć moje słabości. :-)
0
Jezu ufam Tobie
Napisane przez Aleksandra 13.01.1985, styczeń 17, 2010
Proszę wskaż mi Panie drogę, pomóż wyprostować ścieżki..pomóż również udręczonemu Damianowi
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez małgorzata, styczeń 14, 2010
Jezu bardzo przepraszam Cię za grzechy popełnione przez moją rodzinę.Jezu opiekuj się nami a my będziemy głosić Twoje milosierdzie.
0
Jezu Ufam Tobie
Napisane przez Karolina, styczeń 13, 2010
Jezu moj kochany ufam tobie wiem ze nie zawsze jestem swieta ale ufam tobie w calosci ze ulozysz moje zycie strasznie tesknie za mezczyzna mojego zycia prosze cie naprwoadz nasze sciezki ku sobie kochamy sie ale tak czesto sie klucimy prosze daj nam jeszcze jedna szanse Jezu Ufam Tobie jeszcze ani razu mnie nie zawiodles kiedy modlilam sie do Tego swietego obrazu Jezu Ufam Tobie
0
Dziękuję Panie Jezu :-)
Napisane przez Ula , grudzień 31, 2009
Panie Jezu, pragnę Ci podziękować za miniony Rok 2009 - dziękuję za każdy dzień, za zdrowie, pomyślność, wiarę, nadzieję, miłość....dziękuję za wszystko. Panie Jezu, już za kilka godzin razem z moją rodziną przywitam Nowy Rok 2010 - proszę Cię Panie błogosław nam w tym nowym roku i pomóż nam przeżyć go jak najlepiej. Panie w Tobie ufność pokładam i razem z moją rodziną powierzam się i oddaje Twojemu Najświętszemu Sercu i Twojej opiece.
0
Panie Jezu Dziękuję Ci!
Napisane przez Ula, grudzień 22, 2009
Panie Jezu, chce Ci podziękować, za wszystkie łaski, jakimi obdarzasz mnie każdego dnia - jestem Ci za nie bardzo wdzięczna. Dziękuję Ci Jezu za każdy dzień! Panie proszę czuwaj nade mną, moja rodziną, miej szczególnie w opiece moją Mamcię Halusie oraz moich teściów, męża, wszystkich, których znam, oraz ludzi cierpiących i samotnych...cały nasz świat. Panie Jezu Kocham Cię i Tobie Ufam smilies/smiley.gif
0
kocham Cię Panie
Napisane przez Paulina, listopad 30, 2009
Dziękuję Ci Jezu za wszystko!! proszę pomóż nam pozbyć się problemów naszych, które tak doskonale Znasz!! dziękuję Ci za Twe miłosierdzie objawiane nam codzień!!
0
Jezus Ufam Tobie
Napisane przez Adam, październik 08, 2009
No właśnie ... UFAM ... choć czasami upadam. Wierzę i ufam że mnie grzesznika nigdy nie zostawisz.
0
ufność w panu
Napisane przez henryka, lipiec 24, 2009
Jezu Ufam Tobie , jestem tylko Twoją ręką którą prowadzisz.
0
ufność w panu
Napisane przez henryka, lipiec 24, 2009
Jezu Ufam Tobie , jestem tylko Twoją ręką którą prowadzisz.
0
...
Napisane przez Aniaa, lipiec 17, 2009
Jezu ufam Tobie i zawsze będę w Ciebie wierzyła!
0
Nawrocenie
Napisane przez Marcin, czerwiec 28, 2009
Znalazlem sie na samym dnie i wierze ze Chrystus na tym obrazie wyciagnie mnie z totalnego dna!
0
JEZU UFAM TOBIE
Napisane przez ANNA, maj 23, 2009
Niech będzie błogosławiona ŚWIĘTA FAUSTYNA za rozbudzenie we mnie wiary . JEZU UFAM TOBIE .JESTES JEZU PRAWDZIWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ ZAWSZE ŻYWY I PRAWDZIWY ..
0
Jezu Ufam Tobie i Kocham Cię!
Napisane przez Marzenna, marzec 18, 2009
Dziękuję
za uratowanie życia
za Twoją miłość, mądrość i wszystkie łaski
za uzdrowienie mojego serca z wszelkich zranień
za wybaczenie
za to jak uczysz mnie kochać
za to jak prowadzisz mnie za rękę
za Eucharystię
i za to, że JESTEŚ!
Chwała Panu!

0
Jezu Ufam Tobie!
Napisane przez monika, luty 26, 2009
Mój nieodłączny cudowny obraz oblicza Jezusa, który zawsze i wszędzie jest ze mną, to jest sens mojego życia a pomaga mi w tym Św.Faustyna, polecam wszystkim Koronkę do Miłosierdzia Bożego, serdecznie pozdrawiam Monika
 1 2 > 

Napisz Komentarz
You can add your comment here

busy
 

Sonda

Czy przedsoborowa Msza Trydencka? (po łacinie)
 

Polecany link, kliknij

Reklama

Kto jest teraz on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 213 gości