Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa
Modlitewnik - Koronki i Nowenny
 
1. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone", wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

2. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

3. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą", wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

O słodkie Serce Jezusa, dla Ciebie tylko jedno jest niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych; dlatego okaż litość nad nami, biednymi grzesznikami i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi, Twojej i naszej czułej Matki. Amen.

Witaj, Królowo, Mato Miłosierdzia... Święty Józefie, Ojcze przybrany Jezusa Chrystusa, módl się za nami.
 

Komentarze   

 
0 #35 celina 2015-02-26 11:59
Panie Jezu proszę o zdrowie dla brata,który ma poważną operację,Jezu proszę pomóż Mu - ufam Tobie!
Cytować
 
 
0 #34 prośba 2014-01-11 20:58
ulituj się nad duszą mojego tatusia, przytul go do Swojego Serca pełnego miłości i miłosierdzia, pozwól mu rozkoszować się szczęściem wiecznym, wielbić i chwaliś Cię na wieki wraz z Aniołami i Świętymi. Amen. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Cytować
 
 
0 #33 strapiona matka 2013-12-03 16:12
Najswietsze Serce Jezusa, udziel mi swojego Milosierdzia i zeslij laski potrzebne w wychowaniu mojego dziecka, niech corka moja wroci do rodziny i na droge wiary i cnoty, by doceniala dom rodzinny i zmienila swoje postepowanie.WE z nas w swoja opieke i prowadz w tych ciezkich chwilach. Jezu, ufam Tobie!cyauh
Cytować
 
 
0 #32 strapiona matka 2013-12-02 18:08
Najswietsze Serce Pana Jezusa, prosze o dar przemian duchowej i moralnej dla mojej corki, by docenila dobro jakim jest rodzina i zerwal z dotchczasoweym zyciem, zeslij jej dar rozsadku i dobroci. Wyciagnij mnie z tego utrapienia i udziel cierpliwosci, pokory, pomoz dzwigac mi ten krzyz, wez nas w swoja opieke i okaz Milosierdzie. Jezu, ufam Tobie!
Cytować
 
 
0 #31 strapiona matka 2013-12-01 11:45
Najswietsze Serce Jezusa, prosze o potrzebne laski w wychowaniu mojego dziecka, by wracalo do domu i szanowalo rodzicow, o przemiane duchowa i moralna, by nastapil pokoj i radosc, wyrozumialosc w mojej rodzinie. Jezu, uafm Tobie!
Cytować
 
 
0 #30 strapiona matka 2013-11-29 17:35
Najswietsze Serce Jezusa, udziel mi swojego Milosierdzia i zeslij dar przemiany duchowej i moralnej dla mojej corki, by zmienila swoje postepowanie i wraca do wlasnego domu i doceniu dobro rodziny,wprowad z ja na droge wiary i cnoty, daj nam pokoj i wzajemna wyrozumialosc. Jezu, ufam Tobie!
Cytować
 
 
0 #29 strapiona matka 2013-11-28 11:01
Najswietsze Serce Pana Jezusa, prosze o zmiluj sie nade mna i zeslij mi laski potrzebner do wychowania mego trudnego dziecka, oraz przemiane i nawrocenie w rodzinie, wyrozumialosc i zaufanie, wyprowadz nas na prosta droge i pomoz w tych ciezkich chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Cytować
 
 
0 #28 strapiona matka 2013-11-27 19:49
Najswietsze Serce Jezusa, blagam Cie udziel mi swojego Milosierdzia i pomoz mi w tych trudnych chwilach, niech relacje w mojej rodzinie ulegna znscznej zmiani, daj nam dar przemiany i cierpliwosci, zaufania i wyrozumialosci, by dziecko moje docenilko dom rodzinny i zminilo swoje postepowanie. Jezu, ufam Tobie! Wyciagnij mnie z tego utrapienia.
Cytować
 
 
0 #27 strapiona matka 2013-11-26 16:49
Milosierny dobry Jezuu, prosze cie przez Twoja meke na krzyzu, zeslij mi laske przemiany duchowej i moralnej dla mojej corki, pomoz w wychowaniu i prowadz nas wg swego upodobania. Niech moja corka wroci na lono rodziny, na droge wiary i cnoty. Jezu, ufan Tobie!
Cytować
 
 
0 #26 strapiona matka 2013-11-25 19:54
Jezu, ktorego Milosierdzie jest niepoliczone, prosze Cie o laske przemiany dla mojej corki, niech doceni dobro rodziny i zmieni postepowanie, daj nam dar zrozumienia i zaufania, wyprowadz na na droge wiary i cnoty. Jezu, ufam Tobie!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Sonda

Czy przedsoborowa Msza Trydencka? (po łacinie)
 

Polecany link, kliknij

Reklama

Kto jest teraz on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości